Československý festival

Naše organizace se stala hlavním pořadatelem česko – slovenského hudebního a tanečního festivalu. Návštěvníci se mohou těšit na folklorní vystoupení, na program spojený s první republikou a na další program v podání umělců z České republiky i Slovenska.
Podstatnou část programu této akce tvoří oslavný Československý hudební a taneční festival. Návštěvníci se mohou těšit na folklorní vystoupení, koncerty hudebních těles, na program spojený s první republikou a na další program v podání umělců z České i Slovenské republiky.
Slavnost bude probíhat také ve znamení „Oblíbená jídla ze 100leté historie“, například speciality z první republiky. Podávat se budou nejen oblíbená jídla osobností, např. T. G. Masaryka, ale i další zajímavé české, moravské a slovenské speciality.
Cílem je představit tradice, kulturu, řemesla, gastronomii a další oblasti života v České a Slovenské republice.
Festival připomene 100. výročí republiky také zdravicemi válečných veteránů, členů klubu olympioniků a dalších osobností.
Prostor pro prezentaci na Staroměstském náměstí dostanou Czechtourism, Slovenský cestovní ruch, kraje České republiky, župy Slovenska, Prague City tourism a Bratislava.

Kdy: 8-9.9  2018, 

Kde: Staroměstské náměstí